top of page

Ako sa to začalo?

Na počiatku vzniku Family Bakery, bola myšlienka našej mamy...

 

Od malička nám doma piekla malinké koláčiky na sviatky a oslavy, ktoré sa natoľko zapáčili známym a celej rodine, že si ich začali postupne objednávať. Táto myšlienka nás viedla k tomu aby ste sa o nich dozvedeli aj Vy :)

 

Naša rodinná cukrárska manufaktúra oficiálne pôsobí na trhu od roku 2012, a odvtedy neustále prichádzame s novými nápadmi a inováciami, pričom vždy zachovávame najvyšší štandard kvality.  Naše mini zákusky sú vždy čerstvé a vyrobené z kvalitných surovín.

K dnešnému dňu si preto môžete vybrať z pestrej ponuky, od tradičných orechových, kakaových, ovocných, čokoládových, šľahačkových cez tvarohové a iné klasické dobrôtky.

 

Pečieme pre Vás širokú škálu banketových mini zákuskov podľa tradičných receptúr s „trendy“ dizajnom. Samozrejme najväčší dôraz kladieme na chuť, čo potvrdia stovky spokojných zákazníkov. :)

 

Naše mini zákusky sa výborne hodia na Váš slávnostný stôl a budú vás perfektne prezentovať na Vašich rodinných oslavách alebo pri iných príležitostiach. Svadby? Krstiny? Alebo stužkové slávnosti? S našimi lahodnými zákuskami dopomôžete k nezabudnuteľnosti týchto vzácnych okamihov.

 

„Family Bakery“ sa dá vystihnúť troma slovami – poctivosť, čerstvosť, kvalita.

 

Vďaka nášmu prístupu nájdete u nás vždy čerstvé, lahodné, a s láskou upečené dobroty. Originálne recepty našej mamy, v prostredí rodinnej pracovnej pohody v kombinácii s kvalitnými surovinami Vám zaručene prinesú dokonalý pôžitok, ktorý sa nedá opísať slovami...

Family Bakery
bottom of page